ELŻBIETA

 

- wokal, wodzirej

Założyciel i kierownik artystyczny zespołu. Akustyk odpowiedzialny za jakość brzmienia. Muzyk, instruktor wokalu, nauczyciel z blisko ćwierćwiecznym doświadczeniem. Absolwentka Wychowania Muzycznego na Uniwersytecie Śląskim oraz Emisji Głosu na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Miłość do muzyki dostała w genach, śpiewa od kiedy pamięta. Czerpie energię życiową ze sceny i wspólnego muzykowania.
Jej motto : „ Kocham to co robię. Robię to co kocham”

DOMINIKA

 

- wokal

Na scenie już od prawie 10 lat. Laureatka wielu festiwali i przeglądów wokalnych. Występowała m.in w polskim radiu jak i w benefisie reżysera Sylwestra Chęcińskiego i aktora Jana Nowickiego. Aktualnie studiuje pedagogikę na Uniwersytecie Opolskim i pragnie połączyć wymarzoną specjalizację z pasją do muzyki.

BARTEK

 

- wokal, instrumenty klawiszowe.

Na scenie odkąd tylko pamięta. Uczestnik wielu konkursów i festiwali muzycznych. Do swoich największych osiągnięć muzycznych zalicza udział w koncercie inaugurującym jeden z festiwali muzycznych, emitowanym na antenie Polskiego Radia. Pasjonat języka angielskiego oraz kultury amerykańskiej, z czym ma nadzieje wiązać swoje przyszłe życie zawodowe.

www.000webhost.com